ROLETY, GARÁŽOVÁ VRATA

Nabízíme kompletní sortiment venkovních rolet a garážových vrat.

Garážová vrata

Nabízíme garážová vrata, která splňují veškeré požadavky náročných zákazníků.
Sížení tepelných ztrát je samozřejmostí, stejně jako možnost v podstatě jakékoli barevné varianty -např. sladění s dřevěným dekorem Vašich oken.
Garážová vrata se dělí na tři základní typy:

  • SEKČNÍ garážová vrata
  • ROLOVACÍ garážová vrata
  • VÝKLOPNÁ garážová vrata
Všechny typy garážových vrat je možno opatřit motorem pro komfortní ovládání.

Alurol ECONOMIC - SEKČNÍ

Sekční vrata se otevírají pod strop garáže. Vratové křídlo tvoří sendvičové panely – sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby se zabránilo případnému sevření prstů při zavírání vrat. Hmotnost vyvažují torzní pružiny, a proto nevyžaduje ovládání vrat žádnou velkou fyzickou sílu. Sekční vrata výborně izolují a jsou vhodná nejen pro novostavby.

Alurol OPTIMAL - ROLOVACÍ

Rolovací vrata se otevírají směrem nahoru a navíjejí se do ALU-skříně umístěné převážně v nadpraží garáže. Jsou tvořena lamelami s dvoustěnným hliníkovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem. Bezpečný a pohodlný chod zajišťuje integrovaný el. pohon, dodávaný standardně již ke každým vratům. Rolovací vrata umožňují optimální využití vnitřního prostoru garáže a jsou vhodná do novostaveb i pro rekonstrukce.

Alurol GARANT - VÝKLOPNÁ

Výklopná vrata Novoferm se otevírají pod strop garáže. Ocelový rám se montuje nejčastěji zevnitř garáže za otvorem do připraveného ostění a nadpraží, popřípadě přímo do hrubého stavebního otvoru. Vratové křídlo tvoří ocelový žárově zinkovaný plech s několikavrstvou lakovanou úpravou, která zabraňuje korozi. Celé křídlo se lehce vyklápí pomocí bočních pružin pod strop garáže. Vrata jsou standardně dodávána s mechanickým bezpečnostním zámkem. Díky nízkým pořizovacím nákladům jsou vhodná především do nevytápěných garáží rodinných domů i do hromadných a řadových garáží.

S8000 Round

Fotogalerie